LUTHIER - Pracownia Lutnicza  Kamil Wesołowski
Czynne: Pon, Wt 10:00-18:00 Śr, Czw, Pt 8:00-16:00

Antoniego Mackiewicza 7, Warszawa 03-732 | 602 675 497 | info@luthier.com.pl

Safety Box

Super User

Twoja gitara wymaga interwencji? Z pewnością już zdążyłeś zauważyć, że jesteśmy w stanie rozwiązać twój problem. Co jednak zrobić, jeśli mieszkasz na tyle daleko, że nie możesz jej osobiście dostarczyć do naszego zakładu? Wysyłka kurierem to raczej skazanie gitary na zniszczenie, a wielogodzinna jazda samochodem nie brzmi zbyt rozsądnie. Czy istnieje jakieś rozwiązanie? Poznaj Luthier Safety Box - wysyłkę kurierską przygotowaną specjalnie dla ciebie (i twojej gitary)!

 

Czym jest Safety Box?

Kurierzy nie mają zbyt dobrych opinii, jeśli chodzi o dbanie o przesyłki. Jeśli kiedykolwiek zamawiałeś cokolwiek tą drogą, to zapewne wiesz co mamy na myśli. Trudno się im dziwić - dziennie muszą obsłużyć dziesiątki, czy nawet setki paczek, nie mogą więc sobie pozwolić na specjalne traktowanie żadnej z nich. Z drugiej jednak strony to właśnie wysłanie gitary kurierem to najwygodniejszy sposób, by wymagający interwencji instrument dostarczyć do nas - aby otrzymał niezbędną pomoc. Ryzykowanie wartych nieraz tysiące złotych instrumentów byłoby nierozsądne. Byś nie musiał stawać przed takimi dylematami, przygotowaliśmy Luthier Safety Box - opakowanie o specjalnych parametrach, które pozwala na bezpieczne dostarczenie dostarczenie do nas gitary, wykorzystując tradycyjną usługę kurierską - zyskujesz zatem bezpieczeństwo, szybką dostawę do serwisu i niskie koszta wysyłki. Jak to działa?

Pierwszym krokiem jest udanie się na naszą stronę i wypełnienie formularza - właśnie na tym etapie wpisujesz swój adres, dane kontaktowe i wybierasz jedną z opcji. Do wyboru masz opcję Premium lub Standard. Box standardowy to specjalnie przygotowane kartonowe pudło z miękkim wypełniaczem w środku - skutecznie chroni instrument przed większością zagrożeń. Wersja premium ma podobne wypełnienie, z tą różnicą, że wykonana jest z aluminium i drewnianej sklejki, co dodatkowo chroni przed zgnieceniem i przebiciem.

Po wypełnieniu formularza czekasz na kuriera, który przyniesie wybrany box pod wskazany adres.

Kolejnym krokiem jest spakowanie gitary w bezpieczny sposób. Rozumiemy, że możesz nie mieć doświadczenia w bezpiecznym pakowaniu gitar, dlatego przygotowaliśmy dla ciebie ten materiał video, gdzie znajdziesz szczegółowe instrukcje. Co ważne, w boksie zmieścisz nie tylko jedną gitarę - nasze doświadczenia (co zobaczysz również na filmie) pokazują, że można bezpiecznie wysłać w ten sposób nawet do 4 gitar.

Po spakowaniu gitar drukujesz list przewozowy i czekasz na kuriera - zabierze gitarę/y wprost z twojego domu. Następnie czekasz na informacje od nas - powiemy ci, tego wymagają gitary/a i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie. Po dokonaniu naprawy gitary/a wraca do ciebie w tej samej paczce.

Co zyskujesz?

Dostęp do profesjonalnego lutnika, bez znaczenia, w której części Polski mieszkasz. LuthierSafety Box gwarantuje szybki i bezpieczny transport ukochanego instrumentu w stałych cenach. Dzięki temu szybko bezpiecznie i tanio możesz oddać swój instrument w nasze ręce - w ręce pasjonatów muzyki, takich jak ty!

Pierwszy artykułDrugi artykułDrugi artykuł

 

Kategoria: