LUTHIER - Pracownia Lutnicza  Kamil Wesołowski

Trojańska 7 lok 17, Warszawa 02-261 | 602 675 497 | info@luthier.com.pl

Neck Rock Stabilizer™

Przekonaj się o skuteczności szlifu progów w urządzeniu NRS - Neck Rock Stabilizer™

z niemal chirurgiczną dokładnością do 0,01mm

Customizing gitar Warszawa

Chciałbyś wycisnąć więcej ze swojej gitary? Masz na oku jakąś konkretną przeróbkę lub po prostu marzy ci się jakiś wyjątkowy model, który będzie wyjątkowy i imponujacy? Może szukasz inspiracji i liczysz na fachowe doradztwo i naszą propozycję wyjątkowego instrumentu ? Jesteś leworęcznym gitarzystą i chcesz przerobić gitarę praworęczną na leworęczną ? Żaden problem! Customizing gitar Warszawa to nasza pasja

Customizing gitar Warszawa

Niezależnie, czy chcesz wymienić mostek np. na dwustronny Floyd Rose, dołożyć humbuckery, wymienić progi, struny czy mostek, zrobić jakieś odjechane malowanie, albo jeszcze bardziej zmodyfikować swoją gitarę - możesz być pewien, że jesteśmy po twojej stronie. Zrobimy wszystko, by spełnić twoje marzenia - nawet jeśli będzie to wymagało niemałej inwencji twórczej z naszej strony.

Możemy obiecać ci najwyższą jakość wykonania - mamy doświadczenie, zamiłowanie do gitar, sprzęt i materiały. Wykonaliśmy już niejeden customizing gitar Warszawa i jesteśmy niemal pewni, że niczym nas już nie zaskoczysz.

Gitara dla leworęcznych

Jest to jedno z największych wyzwań dla lutników - zwłaszcza, jeśli chcemy, by wyglądała ona zupełnie oryginalnie, ale była przy tym dostosowana dla leworęcznych. Sama wymiana strun nie wystarcza - po takim zabiegu struny wiolinowe będą dłuższe od basowych, co uniemożliwi jej prawidłowe strojenie. Takie przygotowanie gitary wymaga m.in. wymianę podstawka do leworęcznej gitary. Jego umocowanie wymaga wykonanie nowych nacięć na główce gitary.

Czy warto customizować gitary?

Oczywiście! Przerabianie gitar według swojego projektu lub zapotrzebowania to świetny sposób na to, by jeszcze lepiej odpowiadały one twoim potrzebom, zapewniała wymarzony dźwięk i, co nie mniej ważne, w pełni cię wyrażała. Jeśli masz jakieś marzenia dotyczące twojej gitary, nie krępuj się! Zleć nam przeróbkę - niezależnie od jej skomplikowania czy rozmiaru stawianego nam wyzwania damy radę! Lubimy robić takie rzeczy i chętnie ci podpowiemy, co można by jeszcze poprawić, by projekt finalnie spełnił twoje oczekiwania.