LUTHIER - Pracownia Lutnicza  Kamil Wesołowski

Trojańska 7 lok 17, Warszawa 02-261 | 602 675 497 | info@luthier.com.pl

Neck Rock Stabilizer™

Przekonaj się o skuteczności szlifu progów w urządzeniu NRS - Neck Rock Stabilizer™

z niemal chirurgiczną dokładnością do 0,01mm

Guitar detailing Warszawa

Chcesz, by twoja gitara wyglądała jeszcze lepiej? Nic trudnego! Oddaj ją do naszego działu detailingu i przekonaj się, jak potrafimy odpicować twój ulubiony instrument. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony z rezultatów, a twoi koledzy z zachwytem będą podziwiać twoje wiosło.

Guitar detailing Warszawa

W naszej ofercie znajdziesz pakiety przygotowane specjalnie dla posiadaczy gitar, którym zależy na ich nieskazitelnym wyglądzie. Począwszy od czyszczenia lakieru, delikatnego odświeżenia i nałożenia powłoki ochronnej na całej jej powierzchni (powłoką ceramiczną lub woskową), która na długo będzie chroniła instrument przed czynnikami zewnętrznymi, przez odświeżenie kluczy, elementów elektronicznych, mostka i pozostałych elementów. Wykorzystujemy do tego technologię czyszczenia ultradźwiękowego, co zapewnia najlepsze rezultaty i jest najmniej inwazyjne dla samego instrumentu.

Jeśli uważasz, że to za mało dla twojego instrumentu, to prawdopodobnie masz rację. W końcu znasz swoje potrzeby najlepiej. Jako opcję bardziej kompleksową możemy zaproponować ci demontaż części gitary i porządną polerkę całej gitary (3-etapowy proces, element po elemencie). Na całość zostanie nałożona powłoka ceramiczna lub woskowa, a każdy element zostanie starannie wyczyszczony. Solidna polerka i ponowna regulacja sprawią, że gitara będzie nie tylko wyglądała, ale i działała, jak powinna.

Jeśli wciąż to nie to, czego szukasz, to z pewnością zadowoli cię nasza najszersza oferta - pełny detailing gitary Warszawa. W jego ramach cały lakier zostanie pokryty połyskiem lub wymieniony, a później nałożona zostanie ochronna powłoka. Po wyczyszczeniu podzespołów ultradźwiękami, polerce i regulacji twoja gitara będzie gotowa do odbioru - piękna, gładka i o nienagannym połysku.

Czy warto?

Naszym zdaniem oczywiście. Niezależnie czy używasz gitary hobbystycznie, profesjonalnie czy zarobkowo, instrument jest swego rodzaju wizytówką - dlatego warto, by wyglądał nieskazitelnie. Gwarantujemy, że właśnie taki będzie po powrocie z naszej pracowni.