LUTHIER - Pracownia Lutnicza  Kamil Wesołowski

Trojańska 7 lok 17, Warszawa 02-261 | 602 675 497 | info@luthier.com.pl

Neck Rock Stabilizer™

Przekonaj się o skuteczności szlifu progów w urządzeniu NRS - Neck Rock Stabilizer™

z niemal chirurgiczną dokładnością do 0,01mm

Naprawa Gitary Elektrycznej

Naprawa gitar elektrycznych

Każdy, nawet początkujący muzyk wie, jak ważne jest odpowiednie wyregulowanie i strojenie gitary elektrycznej. Bez tego żadna najpiękniejsza piosenka, zagrana na najwyższej jakości sprzęcie, nie wybrzmi tak, jak powinna. I choć wydaje się, że regulacja gitary ,strojenie gitary elektrycznej nie jest niczym skomplikowanym, to w rzeczywistości jest to proces wymagający skupinia i dużej ilości czasu.

Wszystkich, którym zależy na najwyższej jakości dźwięku, zapraszamy do skorzystania z usług profesjonalistów. Niekiedy okazuje się, że strojenie gitary elektrycznej to nie wszystko, czego dany sprzęt potrzebuje. W Luthier możliwa jest naprawa gitary elektrycznej. Zajmujemy się m. in. Regulacją, wymianą progów, naprawami konstrukcyjnymi, lakierowaniem gitary, wymianą zużytych czy uszkodzonych podzespołów.

Naprawa gitar elektrycznych w Warszawie

W pracowni Luthier zajmujemy się także naprawą uszkodzeń mechanicznych. Nasze realizacje obejmują m. in. klejenie złamanej główki gitary. Na życzenie klienta dokonujemy modyfikacji powierzonych nam sprzętów. Zajmujemy się naprawą elektroniki w gitarach. Dokonujemy wymiany siodełka mostka i gryfu. Oferujemy odnawianie instrumentów.

Potrzebne jest strojenie gitary elektrycznej? Luthier zrobi to dla Ciebie. Naprawa gitar elektrycznych Warszawa obejmuje szlifowanie progów wraz z regulacją. Odbywa się to z wykorzystaniem niesłychanie precyzyjnych urządzeń Stew Mac Neck JIG . Nasz Doświadczony lutnik może zamontować  nowe siodełko mosiężne lub kostne albo podjąć się renowacji gitary.

Strojenie gitary elektrycznej i inne usługi - czas trwania i koszt

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy często oczekują błyskawicznych napraw. Z myślą o tych wszystkich, którzy chcą do minimum ograniczyć czas serwisowani gitary, wprowadziliśmy Usługę Expresową “Na dziś” oraz “Na drugi dzień”. Wyłączeniu z usługi podlegają poważniejsze naprawy, takie jak np. klejenie konstrukcyjne.

Strojenie gitary elektrycznej i wiele innych usług Serwis Luthier świadczy z dbałością o każdy detal, a w dodatku w przystępnych cenach. Koszt usługi zależy od stopnia skomplikowania naprawy. Każdorazowo omawiamy z klientem zakres prac, jakich trzeba dokonać. Po akceptacji usługobiorcy przystępujemy do działania.

Najlepsze miejsce dla Twojej gitary

Naprawa gitary elektrycznej nie musi pochłonąć wszystkich oszczędności. Serwis Luthier słynie z przystępnych cen. Jednocześnie oferuje najwyższy standard usług. Strojenie  i regulacja gitary elektrycznej to coś, na czym naprawdę się znamy. Lubimy swoją pracę, czego efekty widać przy odbiorze powierzonych nam instrumentów.

Jeśli Twoja gitara wymaga regulacji, przynieś ją do nas. Ocenimy, co sprawi, że będzie wybrzmiewać lepiej. Być może potrzebna będzie korekta siodełek, mostka, pręta gryfu, menzury. Jeśli wyeksploatowane struny nie spełniają należycie swojej roli - zajmiemy się tym. Czasem potrzebny jest szlif progów lub wymiana progów  - i to nam nie straszne.

W Luthier naprawiamy elektronikę, zakładamy nowe siodełka i świadczymy szereg innych usług, które mają wpływ na dobre strojenie gitary elektrycznej. Osobom spoza Warszawy, a także każdemu, kto nie ma możliwości osobiście do nas dotrzeć, polecamy wysyłkę gitary, np. z wykorzystaniem naszej innowacyjnej usługi Luthier Safety Box.

Szlif Progów i regulacja

Wymiana progów i regulacja

Siodełka Maxi Nut
Guitar Detailing
Naprawy Konstrukcyjne
Przeróbki