Image
Image
Uszkodzona gitara, nie gra dobrze?
Poszukujesz profesjonalnego lutnika,
ale nie ma takiego w twojej okolicy?
A może obawiasz się wysłać gitarę kurierem?

Dziś znalazłeś rozwiązanie – LuthierSafety Box™ – skrzynia, która dzięki innowacyjnej konstrukcji gwarantuje bezpieczną podróż twojej gitarze!
Jak to działa?
Image
Image
Image
Zamawiasz usługę bezpiecznej wysyłki przez formularz kontaktowy i oczekujesz na dostawę.

LuthierSafety Box™ to solidny most pomiędzy Twoim domem a Serwisem Lutniczym po którym twoja gitara przemknie bezpiecznie :)
Image
Image
Dostajesz przesyłkę Luthier Safety Box™ do domu.

Następnie samodzielnie pakujesz ją według otrzymanych instrukcji.
Image
My zamawiamy kuriera zwrotnego na adres Serwisu Lutniczego.

Ty drukujesz list przewozowy otrzymany w emailu i przyklejasz na paczkę.
Czekasz na kuriera, który w bezpiecznych warunkach dostarczy nam instrument.
Image
Image
Image
Gitara zostaje poddana diagnostyce.

Następnie wspólnie ustalamy ostateczny zakres prac.
Image
Instrument powraca do domu w pełni sprawny - naprawiony, wyregulowany!

Skrzynia Luthier Safety Box™ ostatecznie trafia do Serwisu Lutniczego, a Ty znów możesz czerpać radość z gry i realizować swoje pasje z przyjaciółmi!
Image
Zamów Luthier Safety Box teraz!
Podaj swój poprawny e-mail
Podaj swój poprawny telefon

Jak zapakować box

Bezpieczna wysyłka - Luthier Safety Box™

Co to jest LuthierSafety Box?

To bezpieczna wysyłka kurierska Twojej gitary!
Innowacyjna konstrukcja skrzyni transportowej, która wielokrotnie zwiększa bezpieczeństwo Twojego instrumentu podczas transportu kurierem, dzięki resorowanej konstrukcji platformy umieszczonej wewnątrz pudła, do której mocowany jest instrument w pokrowcu. Gitara dzięki temu nie obija się o ściany skrzyni bez względu na to na którym boku skrzynia leży. Posiadamy dwie możliwości skrzyń:

Wersja Premium to skrzynia wykonana ze sklejki i aluminium w systemie Case o rozm. 130x40x60 cm , twarda sztywna konstrukcja gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo przed upadkiem, uderzeniem, zgnieceniem, i przebiciem skrzyni. 

Wersja Standard to twarde pudło kartonowe również z systemem platformy montażowej wewnątrz pudła, o rozm. 120x60x60 cm. jakość bezpieczeństwa w transporcie jest zbliżona do wersji Premium, ale nie gwarantuje pełnej ochrony przed przebiciem i zgnieceniem skrzyni,

Obie wersje zapewniają niebywale większe niż w zwykłej wysyłce, bezpieczeństwo zamkniętych wewnątrz instrumentów, chroniąc je przed uszkodzeniami.


Dla kogo?

Dla muzyków, którzy nie mogą sami dostarczyć instrumentu do pracowni Luthier i obawiają się uszkodzenia podczas wysyłki kurierskiej. Usługa stworzona specjalnie dla drogocennych instrumentów .

Image

Jakie instrumenty się zmieszczą?

Sprawdź czy Twoje gitary zmieszczą się w skrzyni: ułóż instrumenty zamknięte w case lub pokrowcach blisko siebie na podłodze zmierz pole powierzchni na której leżą i wysokość, wymiary te nie powinny przekraczać: dłg x szer x wys: 120x50x28cm(+/- 2 cm). Standardowo mieszczą się maksymalnie 3 gitary elektryczne/basowe w miękkich pokrowcach, lub 2 gitary twardym pokrowcach obrysu gitary, 1 gitara elektryczna/akustyczna/basowa w twardym case prostokątnym, 2 gitary klasyczne/akustyczne w miękkich pokrowcach lub 2 gitary w twardym + miękkim pokrowcu, 2 gitary klasyczne w miękkich lub twardych pokrowcach i 1 gitara elektryczna/basowa w miękkim pokrowcu.


Pakowanie

Pakowanie wykonujesz samodzielnie, gitary po włożeniu do środka NIE mogą wystawać ponad krawędzie skrzyni! Wieko powinno zamknąć się bez dociskania. Przestrzeń ładunkowa to 120 x 50 x 28cm (+/- 2cm ) w tej kubaturze można układać instrumenty (koniecznie w pokrowcach, miękkich lub twardych) . Należy je zamocować do podłoża platformy za pomocą pasów ściągających na tyle ciasno aby się nie przesuwały lecz z wyczuciem aby nie zmiażdżyć gitar!


Wymierne korzyści  - PREMIUM czy STANDARD?

Usługa Luthier Safety Box w wersji PREMIUM kosztuje  399zł, a w wersji STANDARD koszt wynosi tylko 169zł , na terenie Polski (są to 4 wysyłki kurierskie). Skrzynia pozostaje własnością Pracowni Luthier.


Gwarancja bezpieczeństwa

Innowacyjna konstrukcja skrzyni pozwala na bezpieczny transport gitary nawet gdy skrzynia upadnie lub się przewróci! Ze spokojem przyczyni się do ochrony przed złym traktowaniem przez kuriera, a nawet kolizją drogową! Wysyłka jest ubezpieczona na deklarowaną kwotę.

W Twoim mieście nie ma serwisu lutniczego? Nie masz zaufanego lutnika w Lublinie, Bydgoszczy, Wrocławiu, Katowicach... a chcesz naprawić gitarę? Usługa Luthier Safety Box jest przeznaczona właśnie dla Ciebie!

Jesteś muzykiem z Olsztyna, Lublina, Białegostoku, Katowic, Wrocławia, Szczecina, Rzeszowa, Bydgoszczy, Częstochowy, Krakowa, Skarżyska, Kielc, Szydłowca, Torunia, Łodzi a potrzebujesz bezpiecznie przetransportować gitarę do lutnika? Dobrze trafiłeś!

Potrzebujesz oddać gitarę do lutnika w Olsztynie, Lublinie, Białymstoku, Katowicach, Wrocławiu, Szczecinie, Rzeszowie, Bydgoszczy, Częstochowie, Krakowie, Skarżysku, Kielcach, Szydłowcu, Toruniu, Łodzi.

Interesuje cię lutnik kraków, lutnik Wrocław, lutnik Katowice, lutnik Rzeszów, lutnik Łódź, lutnik Toruń, lutnik Rzeszow, lutnik Kielce, lutnik Szydłowiec, lutnik Skarżysko, lutnik krakow, lutnik szczecin, lutnik Bydgoszcz, lutnik Częstochowa, naprawa gitar Bydgoszcz, naprawa gitar Lublin, naprawa gitar Rzeszów, naprawa gitar szczecin, naprawa gitar Wrocław, naprawa gitar Katowice, Naprawa gitar Kielce, Naprawa gitar Lublin, Naprawa gitar Białystok, Naprawa gitar Olsztyn.